NI Ürünleri İle İlgili Tartışmalar

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Tanitim

Değerli katkılarınızı bekliyoruz Mehmet Bey. Hoşgeldiniz...

Candan

(Bay) Candan CANER
National Instruments Türkiye
0 Kudos
Message 21 of 27
(3,475 Views)

Türkçe bölümün olması gerçekten çok önemli ve güzel hepimiz için. Elimden geldiğince genel forumlarda paylaştığım konuları buraya da yazarak, forumun gelişmesine yardımcı olmak istiyorum. Umarım daha iyi bir kaynak haline gelir türkçe bölümü.

Yasemin Barutçu
Electrical And Electronics Engineer
0 Kudos
Message 22 of 27
(3,447 Views)

Biraz geç kalmış olmamla birlikte, siz de Türkçe forumumuza hoş geldiniz Yasemin Hanım. Şimdiden hareketlilik getirdiğiniz için de ayrıca teşekkürler.

Sormuş olduğunuz soruların ve buna verilen cevapların pek çoğunun genel kullanıcı kitlesinin ortak soru ve uygulamalarında hepimize faydalı olacağına inanıyorum.

Candan

(Bay) Candan CANER
National Instruments Türkiye
0 Kudos
Message 23 of 27
(3,439 Views)

Hoşbuldum 🙂 Teşekkürler..

Yasemin Barutçu
0 Kudos
Message 24 of 27
(3,434 Views)

Merhaba herkese,

Ben Karaca Mekatronik (İzmir) firmasinda Elektrik Elektronik Mühendisi olarak calisiyorum. Labview ile 1 yili askin süredir ugrasiyorum. Firmamizda Ar-Ge calismasi olarak Palete Dizme Makinasi üzerinde calisiyoruz. Labview 2011 ve NI cRIO 9073 ve I/O modülleri kullanarak robotu calisir hale getirdik sadece ufak tefek sorunlarimiz kaldi.

Türkce forumda hareketliligin baslamasi bizi de cok sevindirdi. Yardimci olmak icin elimden geleni yapmaya hazirim 🙂

Kolay gelsin, iyi calismalar diliyorum.

Derya COŞAR

Thanks!
~drycsr~
0 Kudos
Message 25 of 27
(3,420 Views)

MErhaba Derya,

Aramıza hoşgeldin. Bilir kişilerin katılımını görmek çok güzel 🙂

Yasemin Barutçu
0 Kudos
Message 26 of 27
(3,418 Views)
Merhabalar Labview temel düzey egitimi ve My daq egitimi ve signal ekspres egitimi Sakarya Unv.de kurs olarak verilmektedir. detaylar icin Labview Türkiye Platformu diye araştirabilirsiniz..
0 Kudos
Message 27 of 27
(3,367 Views)