NI Ürünleri İle İlgili Tartışmalar

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Rigol DS1052E MATLAB bağlantısı

Günlerdir bu bağlantyı sağlamaya çalışıyorum fakat işin içinden çıkamadım. Daha önce Rigol DS1052E osiloskopu MATLAB ile kullanan oldu mu? 

Saygılar.

0 Kudos
Message 1 of 6
(5,788 Views)

Wayy Ayni Osiloskop 🙂 Hangi Üniversiteden Yazıyorsunuz 

Bende ki Dökümanı Bir Okuyun Derim Ben Daha Usb Driverini Bulamadım

http://forums.ni.com/t5/NI-Uuml-r-uuml-nleri-304-le-304/Rigol-DS1052E-Digital-Osilloscope-ile-LabVIE...

0 Kudos
Message 2 of 6
(5,780 Views)

Finlandiiyada Aalto Universitesinden yazıyorum. MATLAB bağlantısı pek mümkün olmayacak gibi gözüküyor. LabViewde sorun çıkmadı. Ben sizin postu okuyarak yükledim. Gayet kolaydı. Driverlarını bulamadım derken neyi kast ettiğinizi anlamadım.

0 Kudos
Message 3 of 6
(5,778 Views)

Matlab bu forumların konusu olmadığı için yardım eden birini bulmanız zor görünüyor. Smiley Frustrated Ama Labview ile ilgili konuda anlatılan şekilde cihazla haberleşebilmenize sevindim. Nasıl yaptığınızı o başlığa detaylı eklerseniz ileride aynı sorunu olanlar için faydalı olacaktır.

0 Kudos
Message 4 of 6
(5,774 Views)

Merhaba Matlab ile İlgili Sorunu Tam Söyleyin Bizim Ünide Bir Prof Var Matlab Hakkında Baya Bilgisi Var Ona Sorabilirim...

ve Benim size Sorum Siz Baglantıda Ön Ekranın Altındaki Usb Kullandınız Arkada Olan Yazıcı Usb girişi gibi Olan Usb yimi Kullandınız ???

0 Kudos
Message 5 of 6
(5,765 Views)

Matlab ilecihaz arasında bağlantı kuramıyorum. Cİhazın driverlarında problem var diye düşünüyorum.

Cihazın arkasındakini kullandım. 

Teşekkürler ilginiz için.

0 Kudos
Message 6 of 6
(5,763 Views)