From 04:00 PM CDT – 08:00 PM CDT (09:00 PM UTC – 01:00 AM UTC) Tuesday, April 16, ni.com will undergo system upgrades that may result in temporary service interruption.

We appreciate your patience as we improve our online experience.

NI Ürünleri İle İlgili Tartışmalar

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Almanyadan selamlar

Segerli arkadaslar,

benim adim Abdülkerim ve NI Germany Münihde Applications Engineer olarak calisiyorum.

Sizinle tanistigima memnun olurum ve size NI ürünleriyle yardimci olamaya caliscam.

Selamlar,

Abdülkerim

Abduelkerim

Sales
NI Germany
0 Kudos
Message 1 of 4
(5,381 Views)

Selamlar, aramıza hoş geldiniz.

Ancak selam vermek için başlık açmak yerine TANITIM başlığı altında yazarsanız forumu gereksiz başlıklarla doldurmamış oluruz Smiley Wink Moderatör arkadaş başlıkla ilgilenir diye umuyorum...

0 Kudos
Message 2 of 4
(5,365 Views)

Merhabalar Abdülkerim, Türkçe foruma katkılarını dört gözle bekliyoruz 😉

Kanımca ne kadar çok takip eden ve yazışan kişi olursa, o kadar canlı ve aktif bir paylaşım alanına sahip oluruz ve bilgilerimizi paylaşabiliriz.

Zafer Bey merhabalar,

Aslında belirtmiş olduğunuz gibi bu mesajı Tanıtım başlığı altına taşınması konusunu ben de değerlendiriyorum ancak 2 sebepten dolayı bu konu başlığının olduğu gibi kalmasının da faydamıza olacağı düşüncesindeyim:

1) Bu konu başlığının Almanya'da (ve yakın komşu ülkelerinde) bulunan Türk vatandaşlarımızın ilgisini cezbedebileceği ve onların da bir şekilde yazışmalarına ön ayak olabileceği için (belki web arama motoru sonuçlarında çıkarak).

2) Türkçe forumda halihazır olarak çok fazla konu başlığı olmadığından ve bu sayıyı arttırdığından. İstatistiksel göz bayama amacıyla da diyebiliriz 🙂

Herkese selamlar,

Candan CANER

NI Türkiye

Saha Satış Mühendisi

(Bay) Candan CANER
National Instruments Türkiye
0 Kudos
Message 3 of 4
(5,352 Views)

Smiley Wink Kişisel görüşlerinize katılıyorum ben de kişisel olarak aynı fikirdeyim. Ama ilerde bu sebeple açılabilecek başlıklara zemin olursa işin içinden çıkmak size kalıyor Smiley LOL

Message 4 of 4
(5,345 Views)