LabVIEW

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Mixed signal graph and tab control crashed LabView 2009

Solved!
Go to solution

I find one serious problem by using mixed signal graph with tab control. Two examples and detail drscription are attached. In TestMix.vi are is mixed graph and some additional code for data display. The program is running normal. I add Tab control and move Mixed signal graph in Page 2 (look TestMix2.vi). After saving as TestMix2, closing vi and oppening again is front panel of LabView freezed after touching on page2 of Tab control.

 

Have anybody the solution for this case?

 

Best regards!

Download All
Message 1 of 5
(2,954 Views)

Postovani,
Evo kratak follow up email nakon telefonskog razgovora!

Problem koji ste opisali sam mogao reproducirati unutar VI-ja koji ste poslali.
Ja sam napravio vrlo slican VI i u njemu nisam uspio reproducirati problem, tako da ne znam sto je tocno uzrok vasih problema! VI je u prilogu!
Ja cu pitanje s vasim VI-jem eskalirati dalje prema kolegama iz razvoja tako da cu vam se javiti kada dobijem dodatne informacije

 

Srdacan pozdrav

Franjo Tonkovic

0 Kudos
Message 2 of 5
(2,926 Views)

Hvala na zacasni soluciji. Ce dobro razumem ti si samo stavio digitalni del grafa na kraj. Kot mene radi i za zacasno resenje je to dovoljno.

 

T. Verdenik

0 Kudos
Message 3 of 5
(2,918 Views)
Solution
Accepted by topic author Toni2

To sa stavljanjem digitalnog dijela na kraj grafa sam otkrio kao puku slucajnost, ali vrlo cesto se tako i dolazi do zaobilaznog rijesenja.

Kada dobije informaciju od kolega kada bi spomenuti bug mogao biti rijesen obavijestiti cu vas! To moze biti eventualno u nekom od nadolazecih patchova ili u sljedecoj verziji LabView-a.

 

Srdacan pozdrav

Franjo Tonkovic

0 Kudos
Message 4 of 5
(2,896 Views)

Postovani,

Dobio sam informaciju od kolega iz razvoja da je planirano uklanjanje prijavljene greske u LabVIEW verziji 2010.

Jos jednom bih vam htio zahvaliti na ukazivanju na nedostatk u Labview-u sto ce nam pomoci da LabVIEW razvijemo kao pouzadiniji i jos vise "user friendly" softver!

 

Pozdrav

Franjo Tonkovic

0 Kudos
Message 5 of 5
(2,781 Views)