LabVIEW Serbia

Reply
This is an open group. Sign in and click the "Join Group" button to become a group member and start posting.
Highlighted

CLAD Sifre

Postovane kolege,

Na mail bi trebao da vam je stigla poruka naslovljena sa 'CLAD ispit' sledeceg izgleda:

First NameLast NameCompanyAddressCityStateZipCountryEmailPhoneUser NamePasswordID1ID2
************Masinski FakultetKraljice Marije 24Belgradex11000Serbia****** ******************************

Ako niste primili mail pogledajte SPAM folder i ako ga ni tamo nema molim vas da mi se licno obratite.

Molim vas da podatke ponesete sa sobom, ali nemojte se bojati napominjem da ako ih i zaboravite / izgubite / ... imam rezervnu kopiju.

Sada apelujem na vas da ukoliko imate vremena posvetite to jos malo pripremi za CLAD. proradite sample testove, predjite materijale jos par puta.

Sutra, to jest vec danas u petak 27.12.2013 cu od 18h - pa do kada bude potrebno odrzati rekapitulaciono predavanje, i pitanja odgovore za sve sto treba.

I najbitnije nemojte nislucajno da se sada demotivisete i ne pojavite. Radili ste, posvetili trud, vreme i energiju i mislim imate velike sanse da dobro uradite
CLAD ispit.

Zelim da vam se svima zahvali sto smo isterali do kraja jedan prilicno nabijen kurs i nadam se da ce vam sve ovo koristiti.

Sto se radionice merenja tice za sada je zakazana ovirno za subotu 18.01.2014.

Ako bilo sta treba imate sve moguce moje kontatkte - tu sam.

Svako dobro.

Sa postovanjem,
BogdanD

0 Kudos
Message 1 of 1
(8,582 Views)
Reply
This is an open group. Sign in and click the "Join Group" button to become a group member and start posting.