AGH University of Science and Technology in Krakow

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Przygotowanie komputera do egzaminu

Cześć,

Żeby można było podejść do egzaminu na własnym komputerze, należy przejść przez dwa kroki:

  • Zainstalować Internet Explorera w wersji 7 lub nowszej - inne przeglądarki nie są wspierane
  • Poprzez IE wejść na stronę http://nicert.mytgweb.com/, zaakceptować zmiany (instalację ActiveX) i po krótkiej chwili powinno się pojawić okno logowania. Jeśli nie będziecie w stanie zainstalować ActiveX (brak uprawnień administratora), ściągnijcie archiwum: ftp://ftp.ni.com/evaluation/certification/tgweb/windows/securetg.zip, wypakujcie i uruchomcie aplikację.

W przypadku Maców, należy ściągnąć paczkę: ftp://ftp.ni.com/evaluation/certification/tgweb/mac/securetg_mac.zip, zainstalować oprogramowanie i je uruchomić.

Program blokuje m.in. przełączanie między okienkami, więc nie będzie możliwe korzystanie z LabVIEW lub przeglądarki podczas egzaminu.;)

0 Kudos
Message 1 of 7
(7,960 Views)

Czy zalogować się na dane które przyszły na maila teraz żeby coś potwierdzić, czy dopiero jutro? Nie chicałbym żeby coś "mi przepadło"

EDIT: A dobra, doczytałem szczegółowe informacje, nie było tematu.

0 Kudos
Message 2 of 7
(7,320 Views)

Nie ma potrzeby.

0 Kudos
Message 3 of 7
(7,320 Views)

W mailu potwierdzającym termin egzaminu była informacja że dzień wcześniej przyjdą jakieś dodatkowe instrukcje. Egzamin mam jutro, a maila jak nie było tak nie ma . Trochę mnie to martwi, bo ktoś tu wyżej pisał o jakichś danych których trzeba użyć do logowania.

Co z tym fantem zrobić?

0 Kudos
Message 4 of 7
(7,320 Views)

Wybaczcie spam, zapomniałem zawołać.

0 Kudos
Message 5 of 7
(7,320 Views)

Sprawdź spam. Ewentualnie i tak dysponuję Waszymi danymi logowania.

0 Kudos
Message 6 of 7
(7,320 Views)

Dzięki, faktycznie się ukrył.

0 Kudos
Message 7 of 7
(7,320 Views)