From Friday, April 19th (11:00 PM CDT) through Saturday, April 20th (2:00 PM CDT), 2024, ni.com will undergo system upgrades that may result in temporary service interruption.

We appreciate your patience as we improve our online experience.

NI Ürünleri İle İlgili Tartışmalar

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Tanitim

Merhabalar. Böyle bir blog oluşturmanız. gerçekten çok hoş. Ben Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Otomasyon Teknolojileri öğretmeniyim. Özellikle National Instrument bileşenlerini (CWAS, CWUI v.s..) SCADA ve diğer 5 çeşit derslerde kullanıyoruz. Ders materyalleri oluşturduk. Paylaşmak isteriz.
0 Kudos
Message 11 of 27
(8,323 Views)

Bu forum sardı benı, biraz LABview kullanmaya başlasak fena olmaz. Ama önce öğrenmeliyizSmiley Very Happy.

Sayın Tolga Cengiz, Bir deneme sürümü ve Bir sürü teknik sorularla Buradayım Smiley Very Happy

Forumu destekleyen arkadaslara tesekkurler...

0 Kudos
Message 12 of 27
(8,305 Views)

Merhabalar,

National Instruments Türkiye ofisimizin iletişim bilgileri;

National Instruments™
Kore Şehitleri Cad. No.1-A/7 
Zincirlikuyu, Şişli İSTANBUL

Tel. +90-212-279-30-31
Fax +90-212-270-79-74 

ni.turkey@ni.com

Teknik sorularınız için turkey.support@ni.com, ürün satışına yönelik talepleriniz için turkey.sales@ni.com elektronik posta adreslerimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla;

Candan CANER

Satış Mühendisi

National Instruments Türkiye

(Bay) Candan CANER
0 Kudos
Message 13 of 27
(8,268 Views)

Selamlar,

Labview Türkçe forum açılmış olması gerçekten çok güzel. Bilgi paylaşımının yanında Türkçe'ye ve Türkiye'ye her alanda daha fazla önem verildiğini de gösteriyor bence. Bu forumun açılmasında NI Türkiye'nin önemli etkisinin olduğunun da farkındayım.

Bu forum sayesinde sorularıma daha hızlı bir şekilde muhatap ve cevap bulacağımı düşünüyorum. Mümkün olduğu ölçüde Labview ve uygulamaları ilgili sorunlarınıza ben de cevap vermeye çalışacağım. 

Zafer DEPE

ArGe Yazılım ve Uygulama Müh.

E3TAM A.Ş.

www.e3tam.com

0 Kudos
Message 14 of 27
(8,181 Views)

Merhabalar Zafer Bey,

Türkçe forumla ilgilenen herkes gibi sizden gelecek katkıları da memnuniyetle beklemekteyiz.

Sizin mesajınız nezdinde, küçük bir bilgilendirme yapmayı uygun gördüm: "NI Ürünleri ile İlgili Tartışmalar" Kullanıcı Forum'u sadece LabVIEW yazılımımız üzerine değil, National Instruments'in üretmiş olduğu tüm ürünler (yazılım, donanım, eğitim ve diğer servisler) üzerine bir tartışma alanı olarak kullanılabilir

Saygılarımla;

Candan

(Bay) Candan CANER
0 Kudos
Message 15 of 27
(8,156 Views)

Candan Bey tekrar selamlar,

Uzun zamandır Labview ile uğraşıyorum ya, sanırım kafayı labview ile bozdum iyice Smiley Happy Forum deyince de aklıma NI Labview Discussion forumları geliyo. Şimdi farkettim Labview forumu olarak başlamışım sözüme Smiley Happy Bu forumda hem donanım hem de yazılım açısından bilgi paylaşımı olacağına eminim elbette. Ben de bildiğim kadarı ile hem donanım hem de özellikle Labview ile ilgili cevaplar vermeye çalışacağım. Bu forum sayesinde kendi sorulamıza da cevaplar bulabileceğiz inş.

Çok selamlar, iyi çalışmalar.

Zafer

Bu arada, ben çok önceleri NI forumlarına üye olmuştum. Kullanıcı adım "Zafer" ancak nasıl omuşsa forumlarda "turkey" görünüyor.  Bunu nasıl düzeltebiliriz Smiley Happy

0 Kudos
Message 16 of 27
(8,142 Views)

Merhabalar Zafer Bey,

Kullanıcı adınızı değiştirmek için "NI web hesabı ile ilgili ayarlamar" sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Selamlar ve de iyi çalışmalar.

Candan

(Bay) Candan CANER
0 Kudos
Message 17 of 27
(8,118 Views)
Bu sayfa için çok teşekkürler. ing de yeterli oluyordu fakat kendi dilimizde tartışmak sorunları çözmek başka zevkli olacak...
0 Kudos
Message 18 of 27
(8,108 Views)

Mehmet bey, ders materyallerinize talibim 🙂

0 Kudos
Message 19 of 27
(5,933 Views)

Türkçe forumdan yeni haberim oldu. Yaklaşık 8 yıldır Labview ve NI ürünlerini kullanıyorum.

Bende edindiğim tecrübeleri paylaşarak forumunuza katkıda bulunmaktan memnuniyet duyacağım.

Mehmet SARIKOÇ
Proje Geliştirme Müdürü / Project Development Manager

PEKS Otomasyon Elektrik Elektronik Makine San. Tic. Ltd. Şti.

Beşevler Küçük San. Sitesi Yanı
Üçevler Mh. Erenler Sk. No:1
Nilüfer / BURSA
Tel : 0 224 443 74 21
Fax : 0 224 443 74 31
www.peksmuhendislik.com

0 Kudos
Message 20 of 27
(5,827 Views)