NI Ürünleri İle İlgili Tartışmalar

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Orda mısınız :)

Arkadaşlar selam, uzun süredir hiç bir entry yok. Yoksa Labview'i bıraktınız mı 🙂

Himmet GENCER
Software Development Coordinator at TDG
himmetgencer@gmail.com

View Himmet Gencer's profile on LinkedIn

View on Instagram
Message 1 of 13
(4,663 Views)

A.Slm,

Bu aralar proje yoğunluğum var forumla pek ilgilenemiyorum. Soruların bir kısmı da üniversitelerden geliyor. Bayramdan sonra sorular gelmeye başlar sanırım 🙂

0 Kudos
Message 2 of 13
(4,658 Views)

Şahsen hiç başlamamıştık zaten, biz LabWindows'cuyuz 😉

S. Eren BALCI
IMESTEK
Message 3 of 13
(4,641 Views)
Kolay gelsin Zafer Bey iyi çalışmalar...
Himmet GENCER
himmetgencer@gmail.com

View on Instagram
0 Kudos
Message 4 of 13
(4,632 Views)
LabWindows'da labview'ın kardeşi sayılır Eren Bey 🙂
Himmet GENCER
himmetgencer@gmail.com

View on Instagram
0 Kudos
Message 5 of 13
(4,631 Views)

NI bakış açısından gerçi biraz üvey evlat gibi olsa da, evet tüm yazılımlar kardeştir Smiley Very Happy

S. Eren BALCI
IMESTEK
0 Kudos
Message 6 of 13
(4,629 Views)
Tatiller LabVIEW'in onune gecti galiba 🙂 herkese islerinde kolayliklar dilerim.
(Bay) Candan CANER
National Instruments Türkiye
0 Kudos
Message 7 of 13
(4,625 Views)

Teşekkürler cümleten kolaylıklar...

0 Kudos
Message 8 of 13
(4,620 Views)

🙂

0 Kudos
Message 9 of 13
(4,619 Views)

Merhaba , bu aralar baya bir durgunluk var.Soru veya sorun sebebiyle konu açılmazsa böyle gideceğe benziyor.Müsait zamanda tecrübeli kullanıcılardan Labwindows ile ilgili doküman bekliyoruz.Bugüne dek hep kod tabanlı C dilini kullandık ama daha popüler , kullanımı kolay , internette doküman fazla diye görsel dil olan Labview tercih ediyoruz , diğeri Labwindows C kütüphaneleri derleyici içerse dahi üvey evlat muamelesi görüyor.Şu sıralar yeni şeyler öğreniyorum ,  Labview'de MathScript ve Mathnode yardımıyla adeta Matlab'ı açmaz oldum her türlü Matlab uygulamasını gerçekleştiriyor.Keşke C dili içinde birşeyler yapılsaymış , sanırım bir VI projesinden C kodu olarak kayıt alabiliyoruz ama nasıldı unuttum.C kodunu yazacağımız bir Node , fonksiyon tarzı bir şey görmedim veya ben bilmiyorum.

Hadi ilk sorunumu yazıyım C ile Labview nasıl bütünleşir.C kodlarını kullanabileceğim Modül , fonksiyon var mı , indirilebilir içerik var mı ? Labview ile yazdığım programı C olarak çıktısı nasıl alınır ? Import , Export işlemleri için bilgi verirseniz güzel olur.

Herkese iyi çalışmalar.

A student at
Erzurum Technical University
0 Kudos
Message 10 of 13
(3,772 Views)