NI Ürünleri İle İlgili Tartışmalar

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

32-bit / 64-bit uygulama

Okuduklarımdan ve denemelerimden anladığım kadarıyla 32-bit LabVIEW kurulumu yapıldığında "Applicaition Builder" ile sadece 32-bit uygulamalar (exe), 64-bit LabVIEW kurulumu yapıldığında ise sadece 64-bit uygulamalar üretebiliyoruz. Doğru mu anlamışım?

Visual Studio da 32-bit olduğu halde 64-bit uygulamalar da üretebilmekteyim. Benzer durum LabVIEW ile mümkün değil anlaşılan.

Devrim

0 Kudos
Message 1 of 4
(5,007 Views)

Merhabalar,

Aşağıdaki linkten detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://digital.ni.com/public.nsf/allkb/71E9408E6DEAD76C8625760B006B6F98

Saygılarımla...

Himmet GENCER
Software Development Coordinator at TDG
himmetgencer@gmail.com

View Himmet Gencer's profile on LinkedIn

View on Instagram
Message 2 of 4
(4,998 Views)

Yanıtınız için teşekkür ederim Himmet Bey, linkini verdiğiniz yazıyı ben de okumuştum. Bazı noktaları net bulmadığım için acaba doğru mu anlamışım diye merak etmiştim.

Dediğim gibi, 32-bit olan Visual Studio ile 64-bit uygulamalar da oluşturulabiliyor. Nı için LabVIEW'de de bunu gerçekleştirmek zor olmasa gerek.

64-bit LabVIEW ile sadece 64-bitlik uygulamalar oluşturulabilmesini, 32-bit uygulama oluşturulamamasına ise söyleyeceğim çok şey var ama burası müsait değil 😉

Devrim

0 Kudos
Message 3 of 4
(4,993 Views)
Ne demek Devrim Bey,

NI'ın bu tarz onerileri ve elestirileri dikkate alacagini dusunuyorum. Her platformda oldugu gibi labview'de de bazi eksikler olabilir. Her yeni surumunde bir cok yeni onemli ozellik eklemekte , ileride bu dediklerinizinde eklenecegini dusunuyorum.

Saygilarimla...
Himmet GENCER
Software Development Coordinator at TDG
himmetgencer@gmail.com

View Himmet Gencer's profile on LinkedIn

View on Instagram
Message 4 of 4
(4,990 Views)